Technologie

Ploter solwentowy

Roland RF-640 jest kolejnym wcieleniem maszyny z uniwersalnej rodziny Versa. RF-640 jest ekonomicznym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie potrzebują cięcia lub posiadają ploter tnący z systemem pozycjonowania wydruków. Idealny do druku grafiki wystawowej, banerów, plakatów, grafiki samochodowej oraz wielu innych. Bazując na sprawdzonym poprzedniku wprowadza całkiem nowe funkcje i możliwości.

Ploter tnący

Pierwszy na świecie ploter wyposażony w port USB. Bardzo dobre parametry techniczne, specjalizowane akcesoria, czy powszechnie uznany i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii sprawiły, że ploter ten jest bardzo chętnie kupowanym ploterem na polskim rynku. Cechuje się obszarem pracy 135 cm, bardzo dobrymi parametrami i wydajnością. Nacisk noża 400g gwarantuje bardzo długi czas eksploatacji, nawet w tak ekstremalnych warunkach jak branża kamieniarska. Ploter ten wyposażono w panel sterujący z wyświetlaczem LCD. Polskie menu wyświetlacza sprawia, że obsługa tego plotera jest bardzo prosta nawet dla początkujących użytkowników. Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. Plotery te wykorzystują opatentowaną przez firmę Summa technologię OPTICUT, służącą do niwelowania zniekształceń w miarę zużywania noży. Model D140 wyposażony jest w port RS-232S oraz port High-Speed USB, podstawę oraz system podawania mediów z rolki i arkusza

mimaki

Ploter solwentowy

Mimaki JV3-160 to ploter solwentowy, dzięki któremu możemy wykonać banery reklamowe, plandeki samochodowe, naklejki i folie samoprzylepne, billboardy, szyldy i tablice reklamowe. Dzięki doskonałym oryginalnym profilom otrzymamy z tej maszyny ogromny zakres barw o dużej intensywności. Ploter JV3-160 pozwala na druk w rozdzielczości 1440x1440dpi o szerokości 160cm.

ploter tnący

Ploter tnący

Ploter tnący Helo HSP 1360 jest maszyną pracującą obrotowym nożem tnącym. Ploter ma prześwit roboczy 1360 mm, co pozwala na wycinanie folii o szerokości 1260 mm. Maszyna jest wyposażona w precyzyjne i nowoczesne podzespoły mechaniczne i zaawansowany moduł sterujący wraz z oprogramowaniem ArtCut. Wykorzystywany jest do cięcia różnego typu folii samoprzylepnych czy nacinanie wydrukowanych naklejek.

xerox

Druk cyfrowy

Drukarka Xerox to profesjonalne i wydajne urządzenie wielofunkcyjne, idealne do zastosowań w grafice, druku cyfrowym, drukach na zlecenie, drukach komercyjnych. Doskonale nadaje się do niskonakładowego druku wizytówek, ulotek, folderów, plakatów itp. Zapewnia precyzyjną kontrolę palety kolorów podczas drukowania i kopiowania, w rozdzielczości do 2400 x 2400 dpi.Obsługuje papier o gramaturze do 300g/m2. Maksymalny format papieru to SRA3 (320×450 mm). Maszyna

ploter termiczny

Ploter termiczny

Ploter termiczny LYNX-T1 jest urządzeniem tnącym styropian, styrodur i inne materiały typu XPS (spienione), pracujący gorącym drutem. Pole pracy plotera wynosi 1200×600 mm. Plotery takie wykorzystywane są najczęściej do wykonywania logotypów, przestrzennych liter i napisów. Szybkość cięcia materiałów spienionych uzależniona od grubości ciętego materiału. Maksymalna grubość cięcia wynosi 300 mm. Naciąg drutu jest płynnie regulowany.

frezarka

Ploter frezujący

Frezarka CNC marki Coner do obróbki pleksy, dibondu i PCV. Powierzchnia robocza 150×200 cm. Elementy frezowane wykorzystujemy do produkcji liter przestrzennych, reklam świetlnych, kasetonów, pylonów itp.

ploter laserowy

Ploter laserowy

Ploter laserowy Sybil Pro 6040 to idealne urządzenie do grawerowania gadżetów reklamowych, pieczątek, tekstyliów, jak również cięcia liter, kształtów i ozdób z plexi. Cięte i grawerowane elementy nie wymagają specjalnego przygotowania jak i obróbki, krawędzie są bardzo gładkie, promień lasera nie ma bezpośredniego kontaktu z obrabianym przedmiotem przez co powierzchnia nie ma możliwości uszkodzenia. Akceptowane materiały to szkło, skóra, długopisy, tworzywa, plexi, akryle, tekstylia.

Ślusarnia

Zajmujemy się obróbką metali: stali konstrukcyjnej i stali nierdzewnej. Wykonujemy tablice reklamowe, konstrukcje pod pylony, stojaki, potykacze, montaż, cięcie blach i kształtów, Posiadamy bogaty park maszyn oraz doświadczonych pracowników, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.