Kalendarze

Kalendarze to bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Klasyczne kalendarze trójdzielne w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Kalendarz trójdzielny będzie idealną reklamą przez cały rok. Realizujemy również kalendarze indywidualne/autorskie oraz inne nietypowe projekty.
Przygotowując ofertę zawsze mamy na uwadze fakt, że kalendarz coraz częściej staje się elementem wystroju wnętrza, ciekawym upominkiem lub narzędziem pracy.

kalendarze komnet

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Kalendarzyki listkowe: niezwykle popularne, przydatne kalendarzyki listkowe są znakomitą formą reklamy. Drukowane w pełnym kolorze, w bardzo poręcznym formacie karty kredytowej zagoszczą przez cały rok w portfelu Twojego klienta. Pierwsza strona kalendarzyka to miejsce na umieszczenie Twoich firmowych danych druga to funkcjonalny kalendarzyk.

Kalendarze trójdzielne: kalendarze trójdzielne z indywidualną główką w pełnym kolorze to idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni oraz okienkami wskazującymi aktualną datę to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie.

Kalendarze jednodzielne: kalendarze jednodzielne stanowią jedyną ofertę kalendarzy, które posiadają jedno kalendarium, pokazujące aktualny miesiąc. Chcesz umieścić dużo informacji, mniejszą wagę kładziesz na praktyczne walory kalendarza to jest kalendarz, który się sprawdzi na tym polu. Indywidualny zadruk główki/pleców kalendarza pozwala na skuteczną, całoroczną reklamę firmy.

Kalendarze biurkowe: kalendarze książkowe z miękką, miłą w dotyku okładką to ekskluzywny atrybut pracownika w biurze każdej firmy, pozwalający znakomicie zorganizować sobie czas. Koniec z zapomnianymi spotkaniami lub ważnymi zadaniami do wykonania. Poręczny format ułatwia użytkowanie kalendarza.

Kalendarze spiralowane planszowe: popularne i powszechnie używane kalendarze spiralowane planszowe. Każda karta zadrukowana jest indywidualnie, oprócz kalendarium możesz umieścić dowolny projekt graficzny. Kalendarz wykonany jest na wysokiej jakości błyszczącym papierze kredowym, co gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kolorystyczne.

Możliwość komentowania jest wyłączona.